Střešní vpusti

KONEC UCPANÝM VPUSTÍM

Chránič střešní vpusti je síto se samočistícím zvedacím mechanismem. Jednoduše se instaluje na stávající střešní vpusť nebo vtok. Pokud se hladina vody v extrémních podmínkách zvýší až na 60 mm při ucpání (např. listím nebo kroupami), spustí se unikátní zdvihací mechanismus. Plovoucí tělesa a síto se posunou nahoru a otevřou střešní odtok, takže jsou nečistoty bez překážek spláchnuty. Chránič poté odešle upozornění v reálném čase. 

Chránič vpustí byl speciálně vyvinut společností FLECK, aby chránil ploché střechy před kolapsem v důsledku zpětného vzlínání vody. Vzhledem ke stále častějším výskytům silných dešťů se zvyšuje riziko pronikání zpětné vlhkosti z ploché střechy do budovy  a působí poté značné škody — zejména na starších střechách bez nouzového přepadu. 

FLECK, digitální rádiový modul umožňujÍCÍ „vzdálenou diagnostiku“

V případě zahlcení vpusti se spustí alarm a odešle informační e-mail. Majitel, řemeslník nebo správce zařízení se pak může rozhodnout, zda se má na střeše zajistit kontrola nebo údržba. Modul FLECK funguje bez externího napájení a upozorní i například na vybitou baterii. 

Jak to funguje

Služby

Poradíme po telefonu

Dáváte přednost rozhovoru po telefonu? Zavolejte nám! Poradíme vám a navrhneme nejlepší řešení přímo pro vás.

Tel:737 926 911

Galerie

Podívejte se, jaké používáme technologie