FAQ

Naše spolupráce spočívá zejména v tom, že nás investor nebo zhotovitel osloví pro kontrolu střešní izolační vrstvy
a její integrity. Následně je podle plánu instalován jeden ze tří systémů R.O.S.I., který nám umožňuje stát se mezi investorem a zhotovitelem nezávislým subjektem.

Systém se nejlépe instaluje do střešního pláště v právě probíhající rekonstrukci nebo při procesu zhotovení nové střechy. Dodatečná instalace je také možná, avšak její montáž je z pohledu provedení náročnější.

Náš systém zajišťuje neustálou kontrolu vašeho střešního pláště. Jakékoliv poškození znamená zvýšenou hodnotu vlhkosti ve všech vrstvách střechy. Naše služby umožňují problém odstranit ještě dříve, než se poškodí zbytek budovy, omezí se celé její využití či dojde k další nákladné situaci. Životnost vaší střechy se tak prodlouží o dlouhé roky, což je investice, která se z dlouhodobého hlediska zkrátka vyplatí.

Pro detekování netěsnosti využíváme ty nejvyspělejší technologie. Doby, kdy se po střeše lezlo po kolenou, jsou dávno pryč – alespoň v našem případě. Naše moderní metody nám umožňují najít i ty nejmenší trhliny. O poškozená místa se postaráme. Náš tým odborníků provede nejen detekci, ale i profesionální opravu vaší střechy, nejedná-li se však o střechu v záruční době.

Náš proces

Jak to u nás funguje

01

Zjištění potřeb

Stačí nám zaslat půdorys střechy nebo označení polohy rekonstrukce s orientační výměrou.

02

Naše práce

Přijede k vám náš technik nebo vytvoříme cenovou nabídku na dálku.

03

Ruku na to

Domluvíme se na podrobnostech a řekneme si detailní podmínky instalace.

04

Instalace a předání

Nainstalujeme ideální systém, vše si společně projdeme a odborně vás zaškolíme.

Nenašli jste odpověď na váš dotaz? Zavolejte nebo nám napište